“A doua editie Beard Run, a fost un moment super misto. Am fost înconjurați doar de oameni faini și pozitivi. Împreună am reușit să strângem 1395 de euro pentru Keep The Blood Flowing!” spun prietenii de la Beard Brothers.
Mulțumirile lor merg către Banca Transilvania, Autoworld Volkswagen, Florăria Dorothy’s, Frescobar, Uman Cluj, World Class Romania, Sucul Viu – Detox&Delivery, BitStone, NTT DATA Romania, Ciao Bella, Red Bull, EuroGsm, Noemi Gergely accessories.decor, Signmaker, TuborgSound și T Gym.
Mulțumiri merg și către Mihai Oprean și Ahe Aheronium pentru muzică și voie bună!

Ne bucurăm că am reușit și noi să contribuim la reușita acestui eveniment prin organizarea concursului și vă așteptăm cu drag în 2018 la următoarea ediție The Beard Run | Crosul Treptelor.

 

Rank (General) Nr. Nume Prenume Result
Individual F        
1 138 Dobrita Ionela 00:13:32
2 1 Echim Andreea Lisa Maria 00:15:26
3 66 Boca Elena 00:15:49
4 76 Csepei Helga 00:16:02
5 61 Avram Daniela 00:16:33
6 68 Grigore Eulolia 00:17:15
7 12 Kiss Mirabela 00:17:18
8 22 Balea Adina 00:17:49
9 13 Tarau Oana 00:17:55
10 53 Marghidan Cristina 00:17:55
11 91 Corovei Mihaela 00:17:56
12 120 Radu Andrada 00:18:07
13 88 Sipos Marinela 00:18:15
14 46 Bonaci Carmen 00:18:25
15 82 Cosma Laura 00:18:30
16 29 Tripon Alexandra 00:18:35
17 15 Szilagyi Dalma 00:18:36
18 8 Moldovan Laura 00:18:42
19 107 Moldovan Orlanda 00:18:50
20 41 Rada Ariana Cleopatra 00:19:27
21 2 Pascu Bianca 00:19:28
22 115 Sut Veronica 00:19:31
23 40 Ignat Antoanela 00:19:37
24 79 Bulai Irina Bulai 00:19:54
25 9 Huber Szidonia Timea 00:20:05
26 128 Birta Ioana 00:20:23
27 132 Mocanu Stefania 00:20:32
28 109 Simonescu-Colan Ruxandra 00:20:33
29 43 Rosca Bianca 00:20:57
30 96 Vasiliu Oana 00:22:28
31 139 Cordos Ariana 00:22:40
32 74 Cerbanic Georgeta 00:23:02
33 108 Buhus Roxana 00:23:10
34 87 Ciorda? Maria 00:23:38
DNF 67 Daraban Elvira-Ioana DNF
DNF 81 Coste Iuliana DNF
DNF 86 Dupir Madalina DNF
DNF 133 Lapuste Maria DNF
Individual M        
1 141 Horatiu Morar 00:11:14
2 137 Neamtu Horatiu 00:11:33
3 16 Cr?ciun Rare? C?lin 00:11:39
4 49 Miron Cornel 00:11:59
5 71 Timis Gelu-Viorel 00:12:02
6 25 Salajan Adrian 00:12:09
7 44 Muresan Calin 00:12:19
8 14 Savu Tiberius-Paul 00:12:23
9 54 Zsolt Csepei 00:12:35
10 129 Cosma Radu 00:12:48
11 90 Hent Marius Gabriel 00:12:53
12 48 Gorgan Claudiu 00:13:04
13 31 luchiian alexandru 00:13:19
14 32 Mata Alexandru 00:13:29
15 125 Mesesan Ovidiu 00:13:31
16 35 Gaz Andrei 00:13:43
17 131 Kobliclko Dan 00:13:47
18 33 Grigore Alin 00:13:56
19 124 Bernold Deri 00:14:05
20 122 Mitru Petre 00:14:08
21 73 Gavrilovici George 00:14:10
22 126 Mesesan Andrei 00:14:10
23 135 Savin Mihai 00:14:12
24 102 Bulubasa Radu 00:14:12
25 100 Catinean Paul 00:14:12
26 24 Lonca Adrian 00:14:13
27 78 Rus Ioan Daniel 00:14:23
28 39 Dascal Andrei Iulian 00:14:25
29 110 Savin Serghei 00:14:30
30 103 Iordache Rares 00:14:36
31 50 Apetri Cristian 00:14:50
32 80 CORUNGA IULIAN 00:14:53
33 75 Brad Grigore 00:14:54
34 116 Prodan Viorel 00:14:57
35 117 C?rbune Vlad 00:15:02
36 85 Csalai Levente 00:15:10
37 89 Bugeac Marius 00:15:17
38 104 Enache Razvan 00:15:25
39 70 Bugnaru Gelu 00:15:27
40 84 Gora Laurentiu Petru 00:15:30
41 111 Vos Stefan 00:15:50
42 59 Vranceanu Daniel 00:15:59
43 113 Cuibus Tudor 00:16:04
44 69 Kiss Gavril 00:16:06
45 127 Scurt Adrian 00:16:14
46 118 Motoc Vlad Sergiu Mihai 00:16:21
47 52 oltean cristian stefan 00:16:22
48 23 Babalau Adrian 00:16:25
49 58 Antal Dan Antal 00:16:29
50 17 Kurucz Attila 00:16:41
51 11 Cindea Laurentiu Bogdan 00:16:54
52 123 Popa Ionut 00:17:09
53 136 Butilca Ovidiu 00:17:20
54 51 Cureu Cristian 00:17:38
55 119 Valea Ovidiu 00:17:42
56 30 Teodorescu Alexandru 00:17:50
57 26 Voinica Alex 00:18:08
58 57 Dobocan Dan 00:18:31
59 114 Coman Vasile 00:19:02
60 10 Ciobotariu Narcis 00:19:02
61 5 Mihut Alex 00:19:03
62 37 Avram Andrei 00:19:04
63 38 Ceclan Andrei Ceclan 00:19:23
64 18 Felecan Bogdan 00:20:28
DNF 99 Simon Robert DNF
DNF 65 marinica dragoslav DNF
DNF 130 Zbranea Tudor DNF
DNF 106 Coste Razvan DNF
DNF 105 Anca Razvan DNF
DNF 20 Todor Lucian Todor DNF
DNF 134 Lapuste Ovidiu DNF
Stafeta        
1 145 Mox Liviu Farcas&Vlad Grosu&Andrei Cioboata 00:13:53
2 144 OMV 00:14:59
3 147 Endless Beauty Ioana Nechita&Raluca Dume&Alexandru Petrut 00:15:13
4 150 Echipa Tunarii Raul Turcu&Bianca Oltean&Adrian Marica 00:15:36
5 146 Endless Beauty Ana Pop&Alina Torok&Alin Torok 00:15:39
6 148 Endless Beauty Gabriel Pop&Ciprian Nechita&Ana Maria Nasca 00:16:57
7 94 UNNAMED NORBERT 00:17:27