Dragii noștri, regăsiți mai jos clasamentul pentru crosul de 5 km și 10 km, OPEN, de la Crosul Hoia Fortech 2017. Pe cei care nu se regăsesc încă în tabel, îi rugăm să mai aibă puțină răbdare. Rezultatele de la proba familiei urmează să fie și ele publicate în curând! Fotografiile din concurs vor fi încărcate, pe măsură ce le primim de la fotografi, pe fb.me/AsociatiaRunnersClub.

Cros 5km/ OPEN FEMININ


Loc Nume Prenume Cat. BIB Pace Timp
1 Reti Krisztina F 691 5:01 0:25:05
2 Sandor Monica F 742 5:09 0:25:48
3 Kocsis Eva F 689 5:10 0:26:28
4 Szanto Edith F 556 5:29 0:27:27
5 Keresztes Sarolta F 17 5:41 0:28:26
6 Balazs Imola F 660 5:44 0:28:40
7 Ciui Jenica F 624 5:54 0:29:30
8 Haddar Zineb F 568 5:58 0:29:54
9 Pop Agata Sonia F 507 5:59 0:29:55
10 Stefan Geanina Maria F 663 6:00 0:30:00
11 Marin Cornelia-Nicoleta F 588 6:13 0:31:06
12 Brailescu Simona F 524 6:17 0:31:29
13 Gindulescu Anca F 613 6:23 0:31:57
14 Iordache Andrea- Enrica F 652 6:22 0:31:51
15 Pacurariu Cora F 635 6:25 0:32:08
16 Kormos Adelina F 713 6:28 0:32:20
17 Schwarkz Cristina F 733 6:29 0:32:26
18 Alina Trimbitas F 732 6:29 0:32:27
19 Cristea Georgeta F 285 6:28 0:32:23
20 Onisa Dana F 634 6:30 0:32:31
21 Serban Adriana F 505 6:36 0:33:02
22 Mustea Adriana F 508 6:37 0:33:09
23 Durdeu Alina F 574 6:35 0:32:58
24 Ignat Andreea F 696 6:34 0:32:51
25 Schubert Liliana F 573 6:38 0:33:13
26 Neagota Tania F 718 6:46 0:33:52
27 Mocan Alina-Mihaela F 621 6:47 0:33:55
28 Olteanu Ioana F 516 6:48 0:34:01
29 Macioca Alexandra F 523 6:55 0:34:36
30 Vallasek Julia F 628 6:54 0:34:32
31 Grosu Gabriela F 572 6:55 0:34:36
32 Nagy Nora F 667 7:00 0:35:01
33 Coroian Paula Rebecca F 694 7:03 0:35:15
34 Tuhut Gianina F 506 7:05 0:35:25
35 Bernadett Vrannai F 258 7:03 0:35:19
36 Vilcan Alexandra F 636 7:05 0:35:26
37 Szabo Nora F 590 7:02 0:35:13
38 Lupea Dariana F 725 7:05 0:35:28
39 Gadalean Camelia F 509 7:07 0:35:39
40 Ilies Simina F 592 7:08 0:35:40
41 Muresan Mihaela Daniela F 597 7:09 0:35:47
42 Bucur Oana F 704 7:12 0:36:01
43 Csillag Simona F 698 7:15 0:36:19
44 Condor Annamaria F 583 7:17 0:36:29
45 Savu Andrada Fulvia F 98 7:17 0:36:27
46 Lengyel Beata F 607 7:19 0:36:35
47 Vaida Daniela F 604 7:18 0:36:33
48 Bese Gabriela Silvia F 626 7:19 0:36:36
49 Fedor Mihaela F 631 7:21 0:36:46
50 Dardai Iulia F 596 7:20 0:36:43
51 Fetche Sorina F 651 7:26 0:37:13
52 Timis Anca F 647 7:27 0:37:15
53 Marcut Adina F 586 7:29 0:37:28
54 Surdu Monica Florina F 675 7:26 0:37:11
55 Puian Adina Maria F 670 7:30 0:37:30
56 Mohan Emilia F 669 7:30 0:37:30
57 Nemes Oana F 581 7:30 0:37:31
58 Boariu Adriana F 504 7:30 0:37:34
59 Coroian Raveca F 693 7:32 0:37:42
60 Poenar Roxana F 510 7:31 0:37:38
61 Drohobeczky Orsolya F 541 7:33 0:37:45
62 Iepure Adriana F 695 7:38 0:38:10
63 Marian Corina F 550 7:35 0:37:59
64 Pazsint Andrea F 681 7:34 0:37:53
65 Gherghel Anca F 658 7:39 0:38:15
66 Csis Ildiko F 622 7:37 0:38:09
67 Malai Adela F 616 7:33 0:37:49
68 Marginean Ella F 599 7:34 0:37:50
69 Faloba Ioana F 686 7:37 0:38:07
70 Stefanovici Diana F 710 7:39 0:38:18
71 Munteanu Diana F 688 7:40 0:38:22
72 Lavric Corina F 527 7:40 0:38:24
73 Vidican Anca Mihaela F 585 7:45 0:38:48
74 Orasan Laura F 680 7:42 0:38:34
75 Vlad Clarisa F 668 7:47 0:38:56
76 Prescornitoiu Cristina F 657 7:47 0:38:56
77 Moldovan Alina F 745 7:45 0:38:49
78 Popescu Monica F 578 7:48 0:39:02
79 Andreea Pop F 559 7:52 0:39:03
80 Apetri Sanda F 553 7:52 0:39:14
81 Lucan Anca F 543 7:52 0:39:20
82 Rus Laura F 576 7:52 0:39:22
83 Mateescu Linda-Gabriela F 642 7:50 0:39:13
84 Ursuti Claudia F 567 7:55 0:39:38
85 Jidveian Stefana F 564 7:55 0:39:37
86 Cristoltan Alexandra F 518 7:57 0:39:46
87 Marita Roxana F 544 8:00 0:40:04
88 Labunet Anca F 644 7:59 0:39:55
89 Tamas Nicoleta-Gabriela F 701 8:01 0:40:05
90 Borza Alina F 84 8:01 0:40:06
91 Sabadas Anamaria F 545 8:03 0:40:16
92 Jancso Agota F 501 8:07 0:40:38
93 Dardai Ioana F 614 8:04 0:40:24
94 Enescu Alina F 620 8:05 0:40:25
95 Szuz Alina F 540 8:09 0:40:46
96 Lodina Daniela F 705 8:09 0:40:47
97 Copcea Anamaria F 629 8:09 0:40:47
98 Mihai Anamaria F 83 8:10 0:40:50
99 Bradley Adriana F 612 8:12 0:41:00
100 Chiujdea Andreea F 721 8:16 0:41:20
101 Dumitrachi Beatrice F 526 8:14 0:41:12
102 Batinas Anamaria F 603 8:16 0:41:23
103 Gros Laura F 547 8:16 0:41:21
104 Mihai Laura F 520 8:23 0:41:59
105 Bordi Eszter F 537 8:29 0:42:27
106 Costas Veronica F 617 8:31 0:42:38
107 Sztranyiczki Ildiko F 582 8:34 0:42:54
108 Moldovan Camelia F 580 8:30 0:42:34
109 Costin Patricia- Lenuta F 722 8:36 0:43:04
110 Socaci Roxana Maria F 692 8:34 0:42:53
111 Buznea Anca F 600 8:43 0:43:39
112 Cioban Emilia F 529 8:53 0:44:27
113 Balan Tatiana F 549 9:43 0:48:36
114 Papp Adriana F 676 10:49 0:54:06
115 Veresezan Emilia F 724 16:49 1:24:09

 

Cros 5km/ OPEN MASCULIN

 

Loc Nume Prenume Cat. BIB Pace Timp
1 Luca Gruia M 746 3:58 0:19:50
2 Grec Iuliu M 748 4:13 0:21:06
3 Timis Gelu Viorel M 598 4:14 0:21:10
4 Ciufudean Florin M 648 4:14 0:21:11
5 Salajan Adrian M 502 4:28 0:22:22
6 Peter Janos-Levente M 521 4:31 0:22:39
7 Nemeti Janos M 730 4:33 0:22:49
8 Csuka Tamas Roland M 551 4:36 0:23:01
9 Muntean Ioan M 673 4:43 0:23:38
10 Savu Tiberius-Paul M 672 4:44 0:23:40
11 Serban Daniel Angel M 747 4:46 0:23:52
12 Capalnean Sergiu Petru M 674 4:48 0:24:00
13 Marton Csaba M 719 4:56 0:24:40
14 Plesa Matei M 534 4:57 0:24:46
15 Seulean Raul M 562 5:00 0:25:02
16 Albert Levente M 690 5:00 0:25:04
17 Muntean Radu Natanael M 654 5:03 0:25:17
18 Grezer Peter M 587 5:04 0:25:23
19 Balazs Arnold M 666 5:09 0:25:46
20 Sutic Daniel M 513 5:10 0:25:51
21 Baciu Alin M 677 5:13 0:26:09
22 Gondosch Bogdan M 577 5:15 0:26:19
23 Gyurcsina Raymond Arthur M 608 5:16 0:26:20
24 Ardelean Paul M 738 5:20 0:26:40
25 Matei Marius M 594 5:20 0:26:48
26 Lonca Adrian M 557 5:23 0:26:59
27 Herman Paul M 517 5:24 0:27:00
28 Aldea Dan Florin M 712 5:28 0:27:20
29 Cota Sorin M 625 5:30 0:27:31
30 Balint Attila M 714 5:31 0:27:35
31 Bacanu Sergiu M 723 5:34 0:27:53
32 Banu Mihai M 609 5:38 0:28:11
33 Fesneau Pascal M 554 5:39 0:28:15
34 Kovacs Karoly M 697 5:41 0:28:29
35 Grebles Calin M 611 5:45 0:28:46
36 Belmega Marius M 514 5:46 0:28:50
37 Sandor Honorius M 615 5:46 0:28:52
38 Ranga Robert Octavian M 700 5:49 0:29:09
39 Brumboiu Ioan-Adrian M 542 5:56 0:29:43
40 Pop Andrei Cornel M 655 5:57 0:29:45
41 Flueras Alin M 605 5:58 0:29:52
42 Iordache Alex M 726 5:59 0:29:58
43 Mircea Vlad Mihai M 639 6:00 0:30:01
44 Doja Paul M 727 6:01 0:30:08
45 Andreas Andrisan M 656 6:08 0:30:40
46 Popa Bogdan M 683 6:09 0:30:47
47 Marchis Camil M 584 6:09 0:30:48
48 Cirstean Paul M 729 6:10 0:30:51
49 Simion Ciprian M 653 6:18 0:31:31
50 Grozavu Adrian Vasile M 511 6:20 0:31:44
51 Mark Nemes M 571 6:21 0:31:46
52 Popa Marius M 618 6:22 0:31:50
53 Dumitrescu Alexandru M 610 6:22 0:31:52
54 Teleky Zsolt Gabor M 515 6:24 0:32:03
55 Matis Cosmin M 741 6:25 0:32:09
56 David Mihai M 671 6:26 0:32:13
57 Banut Catalin M 699 6:28 0:32:22
58 Fustos Gurszki Attila M 711 6:30 0:32:34
59 Borza Mihai M 703 6:35 0:32:55
60 Sabau Flaviu M 595 6:35 0:32:58
61 Hera Octavian M 744 6:40 0:33:20
62 Cristea Lucas M 548 6:45 0:33:46
63 Serdean Marian M 679 6:46 0:33:53
64 Rusu Stefan M 589 6:47 0:33:55
65 Farcas Axell M 645 6:47 0:33:57
66 Barbat Daniel M 558 6:48 0:34:02
67 Chis Jozsef M 555 6:48 0:34:03
68 Kadar Alexandru M 522 6:55 0:34:36
69 Dragomir Lucian M 709 7:00 0:35:03
70 Dan Ilies Stefan M 593 7:04 0:35:23
71 Ciolte Vlad M 720 7:05 0:35:28
72 Ionut Ovidiu Ferghete M 531 7:10 0:35:53
73 Emil Roman M 528 7:10 0:35:53
74 Mois Valentin M 706 7:11 0:35:58
75 Faur Claudiu M 637 7:11 0:35:58
76 Muresan Nicolae M 561 7:12 0:36:01
77 Pop Ovidiu M 552 7:13 0:36:08
78 Gros Florin M 546 7:18 0:36:32
79 Tugui Dan M 678 7:25 0:37:08
80 Goron Bogdan Gheorghe M 682 7:25 0:37:09
81 Rusti Adrian M 503 7:26 0:37:11
82 Dit Dragos-Daniel M 728 7:30 0:37:34
83 Tudor Sergiu M 739 7:32 0:37:42
84 Marius Cadar M 731 7:32 0:37:42
85 Boarescu Ilie M 687 7:45 0:38:48
86 Grigore Alin M 641 7:50 0:39:13
87 Silaghi Cosmin M 649 7:55 0:39:37
88 Bagut Victor M 685 7:58 0:39:51
89 Jiglau George M 643 7:59 0:39:55
90 Hera Octavian M 743 8:09 0:40:48
91 Szilágyi Zoltán M 538 8:29 0:42:26
92 David Attila M 707 16:50 1:24:10

 

 

Cros 10km/ OPEN FEMININ

 

 

Loc Nume Prenume Cat. BIB Pace Timp
1 Popescu Laura F 349 4:57 0:49:37
2 Dobrita Ionela-Viorica F 81 5:24 0:54:02
3 Sandor Gyongyi F 330 5:50 0:58:20
4 Hodas Erzsebet Katalin F 169 5:52 0:58:40
5 Pop Anca F 234 5:53 0:58:50
6 Buchiurca Larisa F 134 5:53 0:58:57
7 Tatar Alina F 280 5:54 0:59:05
8 Sasu Nicoleta F 26 6:10 1:01:42
9 Sahleanu Raluca F 202 6:13 1:02:15
10 Racz Timea F 206 6:14 1:02:27
11 Retegan Alexandra F 46 6:18 1:03:09
12 Rotter Oana F 335 6:24 1:04:00
13 Ciobanu Ecaterina F 76 6:28 1:04:44
14 Lupou Maria Laura F 152 6:31 1:05:10
15 Morand Alix F 111 6:32 1:05:24
16 Ionetecu Teodora F 192 6:33 1:05:31
17 Baetica Gabriela F 248 6:35 1:05:52
18 Ivan Kinga F 178 6:35 1:05:57
19 Padurariu Maria F 180 6:35 1:05:58
20 Ozsvath Karola F 183 6:36 1:06:05
21 Popa Monica F 136 6:43 1:07:18
22 Botea Gabriela F 321 6:45 1:07:38
23 Constantin Cosmin F 197 6:49 1:08:15
24 Muresan Felicia F 63 6:51 1:08:32
25 Ghiurco Monica F 97 6:54 1:09:07
26 Moga Ioana F 282 6:55 1:09:10
27 Burz Oana F 211 6:55 1:09:16
28 Csepei Helga F 153 6:55 1:09:19
29 Paufique Cyrielle F 112 6:59 1:09:53
30 Harosa Andreea F 325 6:59 1:09:54
31 Cattaud Laura F 104 6:59 1:09:54
32 Boca Elena F 140 7:00 1:10:04
33 Puscas Melinda F 160 7:02 1:10:21
34 Silveira Alexandra F 171 7:02 1:10:29
35 Bichis Diana F 226 7:06 1:11:03
36 Hlusca Iulia F 162 7:08 1:11:26
37 Babiciu Ioana F 283 7:09 1:11:37
38 Nitigus Cezara F 342 7:11 1:11:56
39 Sturz-Lazar Ana-Maria F 225 7:14 1:12:29
40 Giurgea Maria F 138 7:16 1:12:48
41 Huber Szidonia Timea F 24 7:19 1:13:10
42 Mihai Irina F 13 7:23 1:13:50
43 Avram Daniela F 68 7:25 1:14:10
44 Plamada Diana F 306 7:25 1:14:13
45 Cret Silvia F 38 7:25 1:14:16
46 Grigore Eulolia F 159 7:27 1:14:33
47 Kari Orsolya F 109 7:28 1:14:44
48 Gorga Carmen F 327 7:29 1:14:57
49 Airinei Diana F 231 7:30 1:15:02
50 Avram Adela F 130 7:31 1:15:12
51 Moldovan Iulia F 61 7:32 1:15:23
52 Condratov Gabriela F 142 7:34 1:15:42
53 Suciu Oana F 188 7:35 1:15:50
54 Cristea Camelia F 23 7:36 1:16:02
55 Fekete Reka F 107 7:37 1:16:15
56 Enache Ana F 295 7:38 1:16:22
57 Berindea Maria F 35 7:39 1:16:31
58 Grozavu Andreea Laura F 25 7:39 1:16:33
59 Nechita Dorina Elena F 117 7:40 1:16:48
60 Nedelcu Roxana F 2 7:42 1:17:02
61 Chifor Malina F 333 7:43 1:17:16
62 Farcas Georgiana Andreea F 5 7:44 1:17:24
63 Ciocan Adriana F 312 7:44 1:17:25
64 Ciernucan Ionela F 203 7:44 1:17:29
65 Selegean Iulia F 204 7:44 1:17:29
66 Balan Alexandra F 210 7:46 1:17:40
67 Nagy Renata F 320 7:46 1:17:45
68 Mihet Ioana-Alina F 338 7:46 1:17:45
69 Ciupe Adriana-Maria F 222 7:47 1:17:52
70 Zan Corina-Victorita F 278 7:48 1:18:04
71 Stef Irina F 14 7:49 1:18:15
72 Dobos Cristina F 251 7:50 1:18:28
73 Tomsa Anca F 100 7:52 1:18:46
74 Barbus Cristina F 291 7:55 1:19:19
75 Dumitru Bianca F 239 7:58 1:19:47
76 Oros Loredana F 96 7:59 1:19:58
77 Verbițchi Éva F 155 8:00 1:20:07
78 Czirmai Raluca F 344 8:05 1:20:59
79 Sarb Liana F 302 8:07 1:21:11
80 Bobis Diana F 308 8:10 1:21:44
81 Cristina Gudiu F 193 8:11 1:21:55
82 Vlas Delia Maria F 241 8:14 1:22:24
83 Gaftone Diana F 324 8:14 1:22:26
84 Truta Anamaria F 659 8:15 1:22:31
85 Stetiuc Alina F 99 8:16 1:22:40
86 Farcau Andrada F 630 8:20 1:23:28
87 Gasca Giorgiana F 60 8:28 1:24:41
88 Todorut Codruta F 279 8:30 1:25:07
89 Avram Semida F 34 8:33 1:25:35
90 Buzan Cristina F 88 8:34 1:25:41
91 Bontas-Pop Ioana F 236 8:36 1:26:09
92 Puscasu Cristina F 244 8:40 1:26:42
93 Vulea Valentina F 313 8:42 1:27:00
94 Neagoe Roxana F 87 8:42 1:27:05
95 Feier Ileana F 22 8:47 1:27:50
96 Andreea Claudia Teiosanu F 194 8:47 1:27:55
97 Iova Adelina F 345 8:47 1:27:59
98 Tamas Diana F 176 8:48 1:28:03
99 Iancu Lia F 168 8:49 1:28:16
100 Cretu Georgiana F 326 8:50 1:28:29
101 Cretu Nicoleta F 16 8:54 1:29:01
102 Moldovan Mihaela F 103 8:55 1:29:10
103 Carpinean Cristiana F 235 9:18 1:33:03
104 Loor Ofelia F 218 9:19 1:33:10
105 Chitic Ana-Maria F 214 9:20 1:33:26
106 Loor Miruna F 199 9:21 1:33:38
107 Veres Bianca Sabina F 332 10:01 1:40:15
108 Potra Stanca F 238 10:14 1:42:29
109 Cotoi Roxana F 276 10:30 1:45:01

 

 

Cros 10 km/ OPEN MASCULIN

 

 

Loc Nume Prenume Cat. BIB Pace Timp
1 Gorgan Claudiu M 350 4:20 0:43:28
2 Pan Ioan M 310 4:39 0:46:39
3 Cioba Ciprian M 230 4:41 0:46:56
4 Sztranyiczki Gabor M 247 4:49 0:48:13
5 Birtalan Etele M 174 4:50 0:48:21
6 Sandor Ovidiu M 179 5:00 0:50:09
7 Neamtu Horatiu M 328 5:06 0:51:08
8 Diaconescu Sergiu M 221 5:07 0:51:11
9 Matyas Zoltan M 116 5:10 0:51:49
10 Surdeanu Mihai M 262 5:11 0:51:51
11 Muresan Calin M 82 5:12 0:52:06
12 Ivanov Alex M 182 5:18 0:53:06
13 Gaspar Andras Jeno M 240 5:19 0:53:16
14 Craciun Rares Calin M 51 5:21 0:53:32
15 Kocsis Zoltan M 311 5:22 0:53:45
16 Hogiu Adrian M 124 5:25 0:54:16
17 Farcas Marius M 67 5:25 0:54:16
18 Golban Ionut M 253 5:26 0:54:29
19 Voicu Alin M 184 5:26 0:54:29
20 Chindris Ioan M 292 5:27 0:54:31
21 Hrapsa Iona M 228 5:27 0:54:32
22 Pașca Cosmin M 232 5:27 0:54:34
23 Bone Imre M 264 5:29 0:54:53
24 Morcan Gabriel M 205 5:30 0:55:03
25 Matyas Andrei Dan M 43 5:30 0:55:05
26 Vladut Octavian M 79 5:31 0:55:16
27 Sancu Andrei M 113 5:33 0:55:37
28 Ivan Karoly M 265 5:34 0:55:46
29 Crisan Mihai Valentin M 300 5:35 0:55:56
30 Amza Cristian M 156 5:37 0:56:19
31 Racz Endre M 110 5:38 0:56:24
32 Oberan Ovidiu M 331 5:38 0:56:27
33 Mateiu Vlad Alexandru M 133 5:38 0:56:28
34 Bulubasa Radu M 121 5:39 0:56:37
35 Achimescu Valerian M 75 5:39 0:56:38
36 Nemes Daniel M 144 5:40 0:56:40
37 Mitea Bogdan M 301 5:40 0:56:41
38 Halmaciy Calin M 318 5:40 0:56:43
39 Nyari Rudolf M 215 5:41 0:56:52
40 Lazar Cristian M 198 5:43 0:57:14
41 Garcia Nieto Mauro M 106 5:43 0:57:15
42 Bodea Silviu M 119 5:47 0:57:55
43 Dima Liviu Cristi M 209 5:47 0:57:56
44 Harlav Dan M 74 5:47 0:57:57
45 Sanek Tiberiu M 275 5:49 0:58:12
46 Horvath Botond M 260 5:49 0:58:18
47 Popica Raul M 48 5:50 0:58:27
48 Szocs Roland M 71 5:53 0:58:52
49 Savin Mihai M 42 5:54 0:59:06
50 Gergely István M 317 5:58 0:59:47
51 Bodea Dinu Sorin M 165 5:58 0:59:49
52 Buhos Florin M 172 5:59 0:59:59
53 Hangiu Virgil M 102 5:59 0:59:59
54 Pantis Mihai M 348 6:00 1:00:00
55 Mata Alexandru M 189 6:00 1:00:00
56 Csepei Zsolt M 154 6:02 1:00:20
57 Costea Andrei M 298 6:02 1:00:26
58 Zaharie Mircea M 216 6:03 1:00:31
59 Drobota Mihail-Victor M 36 6:04 1:00:41
60 Andrea Calin M 78 6:05 1:00:55
61 Tala Bogdan M 316 6:05 1:00:58
62 Salagean Andrei M 220 6:08 1:01:20
63 Negrau Bogdan M 337 6:08 1:01:28
64 Oltean Cristian Stefan M 224 6:09 1:01:39
65 Bruguiere Clement M 125 6:10 1:01:43
66 Apetri Cristian M 123 6:12 1:02:03
67 Frast Attila Jozsef M 185 6:12 1:02:05
68 Albert Miki M 91 6:12 1:02:07
69 Hornai Tudor M 736 6:13 1:02:19
70 Rîpan Ciprian M 86 6:14 1:02:21
71 Brad Grigore M 122 6:14 1:02:28
72 Ghisa Darius M 213 6:15 1:02:31
73 Petrescu Daniel M 1 6:15 1:02:39
74 Bugnar Dan M 47 6:16 1:02:41
75 Dragomir Razvan M 250 6:17 1:02:54
76 Dan Sebastian Marian M 217 6:18 1:03:01
77 Cosma Radu-Alexandru M 73 6:18 1:03:04
78 Maxim Andrei M 734 6:18 1:03:07
79 Ciobotea Claudiu M 175 6:20 1:03:25
80 Haran Traian Silviu M 229 6:21 1:03:36
81 Lupu Vasile-Victor M 10 6:21 1:03:39
82 Damian Toni M 55 6:25 1:04:10
83 Chifor Bogdan M 243 6:25 1:04:15
84 Ungureanu Rares M 77 6:26 1:04:20
85 Purdea Dan Laurentiu M 272 6:26 1:04:26
86 Maniu Marius M 196 6:27 1:04:31
87 Brandusan Rares M 737 6:28 1:04:48
88 Grama Alin M 135 6:28 1:04:49
89 Neda Istvan M 319 6:29 1:04:51
90 Leoca Serban M 92 6:32 1:05:22
91 Hossu Tudor M 749 6:32 1:05:23
92 Oarga Horea M 304 6:34 1:05:43
93 Bugnaru Gelu M 340 6:35 1:05:53
94 Marchis Maximilian M 170 6:36 1:06:00
95 Racu Mihai M 59 6:36 1:06:03
96 Boldijar Paul M 66 6:36 1:06:07
97 Kepes Botond M 289 6:36 1:06:07
98 Parv Andrei M 118 6:37 1:06:15
99 Homorodean Daniel M 53 6:37 1:06:17
100 Rotter Robert M 334 6:38 1:06:24
101 Naste Daniel Nicolae M 30 6:38 1:06:27
102 Pavel Lucian M 158 6:38 1:06:28
103 Hans Thomas M 29 6:38 1:06:28
104 Minoiu Mihai M 261 6:40 1:06:42
105 Nagy Istvan M 299 6:40 1:06:47
106 Pal Andor M 114 6:40 1:06:48
107 Schwartz Alexandru M 32 6:41 1:06:51
108 Parvu Adrian M 339 6:42 1:07:00
109 Dracea Lucian M 95 6:42 1:07:01
110 Iasinovschi Bogdan Andrei M 314 6:42 1:07:05
111 Durdeu Cornel M 233 6:42 1:07:08
112 Puscasu Adrian M 246 6:43 1:07:14
113 Guttmann Csongor M 108 6:44 1:07:22
114 Tent Rares M 137 6:44 1:07:23
115 Shabaro Ayman M 129 6:44 1:07:27
116 Hangiu Petru M 101 6:45 1:07:39
117 Pascalau Mihai M 65 6:46 1:07:48
118 Modog Cosmin M 219 6:47 1:07:50
119 Budusan Daniel M 201 6:47 1:07:53
120 Somesan Codrin M 257 6:47 1:07:57
121 Pop Adrian Augustin M 41 6:48 1:08:00
122 Donca Bogdan M 8 6:48 1:08:03
123 Covaciu Cristian M 255 6:48 1:08:03
124 Popa Sebastian M 341 6:49 1:08:13
125 Benedek-Rapolti Vajk M 336 6:50 1:08:26
126 Lup Ovidiu M 62 6:51 1:08:32
127 Vassy Lorand M 148 6:51 1:08:35
128 Cudrec Calin M 132 6:52 1:08:48
129 Vulea Adrian M 64 6:53 1:08:50
130 Batinas Ciprian M 173 6:56 1:09:29
131 Ion Adrian M 294 6:57 1:09:34
132 Jac Radu M 293 6:57 1:09:35
133 Enache Ioan-Ovidiu M 128 6:58 1:09:41
134 Grigorovici Calin M 127 7:00 1:10:00
135 Boca Bogdan M 139 7:00 1:10:04
136 Somesfalean Adrian M 80 7:00 1:10:04
137 Tabarcea Daniel M 163 7:01 1:10:12
138 Sabau Alexandru M 245 7:04 1:10:43
139 Cipcigan Sergiu M 58 7:05 1:10:55
140 Bogdan Radu M 54 7:06 1:11:06
141 Vis Alexandru M 274 7:07 1:11:13
142 Barbuta Emil M 290 7:09 1:11:30
143 Enache Liviu Codrut M 296 7:10 1:11:42
144 Marcel Fodor M 303 7:10 1:11:47
145 Stupariu George M 735 7:10 1:11:49
146 Balan Mugur M 31 7:13 1:12:18
147 Jeler Tudor M 120 7:15 1:12:36
148 Soimosan Sergiu M 18 7:15 1:12:37
149 Derneville Flavien M 115 7:16 1:12:43
150 Vicol Marius M 315 7:16 1:12:46
151 Florea Ionut Lucian M 28 7:17 1:12:54
152 Kelemen Zoltan M 72 7:18 1:13:06
153 Kovecsi Szabolcs Attila M 177 7:23 1:13:52
154 Turcu Ciprian M 346 7:23 1:13:53
155 Barbu Valentin M 242 7:24 1:14:05
156 Ion Mihai Arald M 286 7:25 1:14:14
157 Rustiuc Mihai Andrei M 57 7:26 1:14:29
158 Vadan Mircea M 309 7:27 1:14:30
159 Dibernardo Attila M 157 7:27 1:14:33
160 Turian Ovidiu M 141 7:28 1:14:48
161 Bularca Ovidiu M 167 7:29 1:14:58
162 Vassy Zoltan M 149 7:32 1:15:27
163 Okos Erik M 601 7:33 1:15:37
164 Cozma Radu M 6 7:33 1:15:38
165 Szabó Szabolcs M 7 7:35 1:15:52
166 Okos Levente M 200 7:35 1:15:56
167 Boariu Mircea M 305 7:39 1:16:38
168 Macra Alexandru M 329 7:40 1:16:48
169 Coroama Andrei M 70 7:41 1:16:59
170 Moldovan Cătălin M 90 7:42 1:17:07
171 Crișan Horea M 307 7:44 1:17:25
172 Munge Mircea M 322 7:44 1:17:26
173 Szakács Loránd M 223 7:44 1:17:28
174 Santa Adrian M 212 7:46 1:17:47
175 Pop Cristian M 273 7:47 1:17:53
176 Stefanoiu Traian M 277 7:48 1:18:04
177 Torok Tivadar M 3 7:50 1:18:25
178 Gaia Mihai Andrei M 146 7:51 1:18:33
179 Cojocaru Lucian M 126 7:52 1:18:40
180 Rus Dragos M 343 7:54 1:19:09
181 Purcar Cristian Vlad M 259 7:59 1:19:58
182 Atanasiu Gabriel M 267 8:08 1:21:22
183 Gaspar Bela M 207 8:09 1:21:31
184 Raul George Avram M 208 8:09 1:21:32
185 Cioban Marcel M 69 8:13 1:22:11
186 Baloi Bogdan M 186 8:13 1:22:17
187 Oanea Tudor M 166 8:19 1:23:19
188 Benkara Sami M 89 8:19 1:23:19
189 Filipovici Dragos M 39 8:24 1:24:04
190 Avram Andrei M 33 8:33 1:25:34
191 Dumitru Cristian-Ioan M 323 8:40 1:26:48
192 Barbul Mihai M 266 8:40 1:26:49
193 Bercean Horatiu M 93 8:44 1:27:26
194 Alexandru Teiosanu M 195 8:47 1:27:54
195 Mateuț Fanuel Dan M 181 8:48 1:28:03
196 Mihail Mircea Vlad M 270 9:11 1:31:53
197 Zarpas Nikos M 190 9:13 1:32:17
198 Terec Claudiu M 9 10:04 1:40:47


Family

 

Loc Nume prenume Categorie Varsta Timp
1 Matyas Rafael M Family 4-6 ani (2012) 00:07:33
2 Albert Hunor M Family 4-6 ani (2011) 00:07:40
3 Morar Philip M Family 4-6 ani (2010) 00:07:51
4 Diaconescu Sergiu M Family 4-6 ani (2010) 00:08:26
5 Stupar Aris M Family 4-6 ani (2012) 00:08:57
6 Dreve Razvan M Family 4-6 ani (2010) 00:09:28
7 Ilea Alex Stefan M Family 4-6 ani (2011) 00:09:33
8 Socaci Tudor M Family 4-6 ani (2011) 00:09:46
9 Muntean Andrei M Family 4-6 ani (2011) 00:09:57
10 Ionescu David M Family 4-6 ani (2011) 00:10:21
11 Oros Luca M Family 4-6 ani (2011) 00:10:23
12 Moldovan Darius M Family 4-6 ani (2010) 00:10:28
13 Duma Robert M Family 4-6 ani (2012) 00:10:30
14 Iuhos David M Family 4-6 ani (2010) 00:10:57
15 Savan Alexandru M Family 4-6 ani (2013) 00:11:04
16 Grigoras-Baias Darius M Family 4-6 ani (2012) 00:11:05
17 Mustea Adrian-Dumitru M Family 4-6 ani (2012) 00:11:13
18 Mocko Alexander M Family 4-6 ani (2011) 00:11:27
19 Sanek Claudiu M Family 4-6 ani (2012) 00:11:49
20 Chis Eric M Family 4-6 ani (2012) 00:12:09
21 Sztranyiczki Adam M Family 4-6 ani (2005) 00:12:20
22 Bartha David M Family 4-6 ani (2013) 00:12:33
23 Pîc David M Family 4-6 ani (2010) 00:12:36
24 Pop Robert M Family 4-6 ani (2012) 00:12:46
25 Contiu Adrian M Family 4-6 ani (2012) 00:12:50
26 Dinu Stefan M Family 4-6 ani (2011) 00:12:53
27 Vassy Akos M Family 4-6 ani (2011) 00:13:01
28 Huber Timo M Family 4-6 ani (2010) 00:14:52
29 Hasmasanu Alexandru M Family 4-6 ani (2012) 00:15:47
30 Pop Victor M Family 4-6 ani (2013) 00:16:26
Stanciu Andrei M Family 4-6 ani (2012)
Family 4-6 ani F
1 Popa Sara F Family 4-6 ani (2011) 00:09:10
2 Orasan Irina F Family 4-6 ani (2010) 00:10:03
3 Coman Alexandra F Family 4-6 ani (2011) 00:10:12
4 Vasa Jasmine Alexandra F Family 4-6 ani (2010) 00:10:16
5 Bartha Carla F Family 4-6 ani (2010) 00:11:43
6 Kocsis Zselyke F Family 4-6 ani (2011) 00:11:55
7 Jiglau Lidia F Family 4-6 ani (2012) 00:13:11
8 Flueras Anamaria F Family 4-6 ani (2014) 00:15:03
9 Sanek Maria Ecaterina F Family 4-6 ani (2014) 00:15:25
Loc
1 Vingan Alex M Family 7-8 ani (2009) 00:07:35
2 Sztranyicski David M Family 7-8 ani (2009) 00:07:36
3 Vescan Ianis M Family 7-8 ani (2010) 00:08:19
4 Crisan Razvan Darius M Family 7-8 ani (2009) 00:08:24
5 Muntean David M Family 7-8 ani (2009) 00:08:28
6 Boca Dragos M Family 7-8 ani (2009) 00:08:30
7 Mihut Mihnea M Family 7-8 ani (2009) 00:08:40
8 Chiorean Razvan M Family 7-8 ani (2009) 00:09:02
9 Nemes Allen M Family 7-8 ani (2009) 00:09:13
10 Chiorean Alex M Family 7-8 ani (2009) 00:10:05
11 Oarga Victor M Family 7-8 ani (2008) 00:10:43
12 Mocko Maximilian M Family 7-8 ani (2010) 00:10:49
13 Surdeanu Hugo M Family 7-8 ani (2009) 00:11:02
14 Adi Yanis M Family 7-8 ani (2009) 00:11:20
15 Papp Matyas M Family 7-8 ani (2010) 00:11:25
16 Maga Andra M Family 7-8 ani (2009) 00:11:37
17 Sanek Andrei M Family 7-8 ani (2008) 00:11:47
18 Ilies Matei M Family 7-8 ani (2009) 00:12:06
Loc
1 Stupar Mira F Family 7-8 ani (2009) 00:08:17
2 Campeanu Maia F Family 7-8 ani (2009) 00:08:22
3 Todica Iulia F Family 7-8 ani (2009) 00:09:04
4 Ciui Maia F Family 7-8 ani (2009) 00:09:07
5 Kiraly Kriszta F Family 7-8 ani (2008) 00:09:30
6 Cristoltan Alesia F Family 7-8 ani (2010) 00:09:54
7 Nemeth Estera – Alexandra F Family 7-8 ani (2008) 00:10:10
8 Kalo Eszter F Family 7-8 ani (2010) 00:10:52
9 Copil 1 fara nume F Family 7-8 ani (1900) 00:15:45
Loc
1 Marton Bence M Family 9-10 ani (2007) 00:06:32
2 Krecsi Hunor M Family 9-10 ani (2007) 00:06:38
3 Krecsi Aron M Family 9-10 ani (2007) 00:06:40
4 Hodas Erik Mateo M Family 9-10 ani (2008) 00:07:39
5 Indrei David M Family 9-10 ani (2007) 00:08:11
6 Dima Alexandru M Family 9-10 ani (2007) 00:08:32
7 Pop Justin M Family 9-10 ani (2007) 00:09:50
8 Poszet Kristóf M Family 9-10 ani (2007) 00:10:26
9 Mocean Eric M Family 9-10 ani (2007) 00:10:56
10 Basso Francesco M Family 9-10 ani (2008) 00:11:16
11 Rebrean Vlad M Family 9-10 ani (2007) 00:11:23
Minoiu Teodor M Family 9-10 ani (2008)
Loc
1 Muntean Emanuela F Family 9-10 ani (2008) 00:07:22
2 Okos Evelin F Family 9-10 ani (2007) 00:09:49
3 Balázs Blanka Margit F Family 9-10 ani (2007) 00:10:01
4 Szakacs Tisza F Family 9-10 ani (2007) 00:10:56
5 Goga Maria Alexandra F Family 9-10 ani (2007) 00:11:09
6 Maga Emma F Family 9-10 ani (2007) 00:11:58
Family 11-13 ani M
1 Chifor Denis M Family 11-13 ani (2005) 00:07:04
2 Popica Luca M Family 11-13 ani (2005) 00:07:43
3 Cudrec Razvan M Family 11-13 ani (2006) 00:08:06
4 Schoppner Daniel Stefan M Family 11-13 ani (2005) 00:08:10
5 Ghertan Aris M Family 11-13 ani (2000) 00:08:44
6 Prisacariu Ian M Family 11-13 ani (2003) 00:08:59
7 Mustea Dan-Ioan M Family 11-13 ani (2005) 00:11:28
Loc
1 Florea Iulia Daniela F Family 11-13 ani (2005) 00:07:20
2 Tura Iulia Adriana F Family 11-13 ani (2004) 00:07:59
3 Krecsi Agota F Family 11-13 ani (2006) 00:10:06
4 Giurgea Ioana F Family 11-13 ani (2004) 00:10:46